• jarunkup.jpg

1. Detono Spizza Zagreb 
2. Let Cepelin Toma-Soft 
3. White Boys 
4. Pa Kaak 
5. BHC Dubrava Staro Češko 
6. Sokol 
7. Chemo Profili Zagreb 
8. Sokol Imago Studio 
9. BHC Čakovec 
10. AKRP Zagreb 
11. Sokol 3 
12. Sandstorm 
13. Nevažni 
14. Kaj Boo Boo 
15. BHC Dubrava 2 
16. BHC Olimp 

Rezultati utakmica u nastavku ...

Grupa D AKRP Zagreb Sokol 3 15:13, 10:11, 1:3 1:2
Grupa C Sokol BHC Dubrava 2 18:11, 22:6 2:0
Grupa D Sokol Imago Studio Sokol 3 18:8, 18:10 2:0
Grupa B Chemo Profili Zagreb Pa Kaak 13:12, 14:10 2:0
Grupa C Nevažni Sokol 12:20, 16:24 0:2
Grupa B BHC Dubrava Staro Češko Kaj Boo Boo 23:17, 24:20 2:0
Grupa B Pa Kaak BHC Dubrava Staro Češko 21:20, 15:22, 7:6 2:1
Grupa A Detono Spizza Zagreb BHC Olimp 20:9, 24:15 2:0
Grupa C Sandstorm Nevažni 11:19, 21:16, 1:2 1:2
Grupa B Kaj Boo Boo Pa Kaak 11:16, 20:21 0:2
Grupa B BHC Dubrava Staro Češko Chemo Profili Zagreb 18:19, 20:19, 12:13 1:2
Grupa B Kaj Boo Boo Chemo Profili Zagreb 14:24, 18:20 0:2
Grupa C Sandstorm BHC Dubrava 2 10:0, 10:0 2:0
Grupa C Sokol Sandstorm 10:0, 10:0 2:0
Grupa D Sokol Imago Studio AKRP Zagreb 14:12, 12:8 2:0
Grupa C BHC Dubrava 2 Nevažni 17:12, 20:18 2:0
Grupa A Detono Spizza Zagreb Let Cepelin Toma-Soft 32:18, 22:18 2:0
Grupa D BHC Čakovec Sokol Imago Studio 16:24, 10:20 0:2
Grupa A BHC Olimp Let Cepelin Toma-Soft 8:21, 10:22 0:2
Grupa D AKRP Zagreb BHC Čakovec 17:13, 13:18, 6:2 2:1
Grupa A White Boys Detono Spizza Zagreb 17:12, 13:20, 3:6 1:2
Grupa D Sokol 3 BHC Čakovec 18:16, 15:14 2:0
OF (2) Chemo profili Zagreb BHC Dubrava 2 14:13, 18:16 2:0
OF (4) Pa Kaak Sandstorm 10:0, 10:0 2:0
Grupa A Let Cepelin Toma-Soft White Boys 19:16, 12:16, 8:2 2:1
OF (6) BHC Dubrava Staro Češko Nevažni 24:16, 16:13 2:0
OF (8) Kaj Boo Boo Sokol 18:30, 6:20 0:2
Grupa A BHC Olimp White Boys 13:16, 14:17 0:2
OF (1) Detono Spizza Zagreb BHC Čakovec 28:10, 32:14 2:0
OF (3) Let Cepelin Toma-Soft AKRP Zagreb 22:8, 14:6 2:0
OF (5) White Boys Sokol 3 19:18, 21:18 2:0
OF (7) BHC Olimp Sokol Imago Studio 10:16, 21:25 0:2
ČF (1) Detono Spizza Zagreb BHC Dubrava Staro Češko 14:15, 17:10, 10:4 2:1
ČF (2) Chemo profili Zagreb White Boys 18:16, 16:24 0:2
ČF (3) Let Cepelin Toma-Soft Sokol 23:20, 20:23, 9:6 2:1
ČF (4) Pa Kaak Sokol Imago Studio 11:17, 19:16, 6:4 2:1
PF (1) Detono Spizza Zagreb White Boys 26:14, 18:23, 9:2 2:1
PF (2) Let Cepelin Toma-Soft Pa Kaak 19:14, 18:16 2:0
3. mjesto White Boys Pa Kaak 18:12, 22:16 2:0
Finale Detono Spizza Zagreb Let Cepelin Toma-Soft 14:15, 18:14:7:6 2:1

Sponzori 2012

Medijski pokrovitelj 2012

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com. Implemented by nekra.net