Home Veliki uspjeh za naš klub- odobrena je kategorizacija našim sportašima

Blic vijesti

Aktualno:

Zamolio bih SVE članove kluba, koji su fotografirali, da mi donesu fotke s dosadašnjih turnira na bilo kojem mediju - cd, dvd, usb stick,...! Hvala


Fotografije, kao i same utakmice, nalaze se na klupskom hd-u te ih možete doći downloadati/spržiti ISKLJUČIVO u klupske prostorije! HvalaPrijava / LoginNadolazeći turniri

There are no events at this time

Kontakt podaci

Akademski klub
rukometa na pijesku
Zagreb

Bitorajska 24
10000 Zagreb
Hrvatska

kontakt osoba:
Mladen Paradžik
GSM:
+385 95 8136 286
e-mail:
info@bhc-zagreb.com

..:: OSTALI KONTAKTI ::..

Veliki uspjeh za naš klub- odobrena je kategorizacija našim sportašima
Akademski klub rukometa na pijesku predao je zahtjeve za kategorizacijom članovima ekipa koje su nastupile na završnici europskog kupa prvaka u rukometu na pijesku, održanom na Kanarskom otočju u studenom 2014. S obzirom na ulazak u finale u obje konkurencije, formalno su ispunjeni uvjeti za predavanje zahtjeva za kategorizacijom. Nakon određenog perioda čekanja i pravne neupućenosti (s obzirom na činjenicu kako smo kao Klub po prvi puta predavali zahtjeve za kategorizacijom), naša molba je ovjerena od strane Hrvatskog rukometnog saveza te je upućena u proceduru izdavanja kategorizacije pri Hrvatskom olimpijskom odboru. Ovo je velika stvar za klupski rukomet na pijesku, s obzirom da se po prvi put izdala kategorizacija na temelju klupskog uspjeha, iako je razvidno kako smo na određenom natjecanju predstavljali, osim Grada Zagreba, i našu državu. Ovom prilikom zahvaljujemo se svim odgovornim osobama u sklopu HRS-a, kao i ljudima u HOO-u što su prepoznali vrijednost našeg truda. Od srca hvala.  izjavio je Predsjednik AKRP Zagreb, gdin Matija Šulc
 

Sponzori

Banner
Banner
Banner

OBAVIJEST ZA ČLANOVE

Treninzi i utakmice

Za informaciju o terminima treninga nazovite 0958136286 (Mladen)